PS Academy
Hey !! Welcome on our forum !!
Please LOG IN !!!

Join the forum, it's quick and easy

PS Academy
Hey !! Welcome on our forum !!
Please LOG IN !!!
PS Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 8 on Fri Mar 13, 2020 8:04 pm
Top posting users this week
No user

Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Am ales P.S Academy...
Am ales P.S Academy... EmptyFri Mar 13, 2020 8:49 pm by Denis Sulitanu

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Most active topic starters
Denis Sulitanu
Am ales P.S Academy... Vote_lcapAm ales P.S Academy... Voting_barAm ales P.S Academy... Vote_rcap 
Andrea@PS
Am ales P.S Academy... Vote_lcapAm ales P.S Academy... Voting_barAm ales P.S Academy... Vote_rcap 
Stefana
Am ales P.S Academy... Vote_lcapAm ales P.S Academy... Voting_barAm ales P.S Academy... Vote_rcap 

Twitter

Am ales P.S Academy...

2 posters

Go down

Am ales P.S Academy... Empty Am ales P.S Academy...

Post by Stefana Fri Mar 13, 2020 8:23 pm

...deoarece de cand eram mica eram pasionata de muzica.De cand sunt la aceasta scoala am descoperit ce e aia muzica❤.Fac parte dintr-o familie speciala si foarte frumoasa.Suntem toti o familie.Recomand aceasta scoala,pe langa ca invatam o gramada de chestii despre "Cum sa devii un artist",noi invatam prin distractie❤I love youI love you
Stefana
Stefana
PS BEGINNER
PS BEGINNER

Posts : 1
Join date : 2020-03-13

Back to top Go down

Am ales P.S Academy... Empty Re: Am ales P.S Academy...

Post by Denis Sulitanu Fri Mar 13, 2020 8:49 pm

Anul trecut la festivalul Preparing Stars 2018 am fost premiat cu o invitatie timp de o luna la PS ACADEMY.Ce stiam eu ca e o scoala de canto?Eu stiam doar ca mergi o data pe saptamana in acel loc,iti canti putin piesele si profesorul iti spune ce trebuie sa faci ca sa fie mai bine.Dupa aceea mai mergeai pe la cateva concursuri.Cand am inceput sa vin la PS ACADEMY am vazut in primul rand ca toti suntem ca intr-o familie,adica eu ii consider o a doua familie.Aceasta scoala de canto nu e doar o scoala de canto.Acolo te distrezi la nebunie,inveti sa dansezi inveti teatru si musical,ore de Social Media Marketing (SMM) si toate orele de canto sunt extrem de distractive!PS Academy este din punctul meu de vedere,cea mai buna scoala de canto!Toti profesorii sunt foarte devotati si buni cu elevii lor si toti adoram orele de canto!PS Academy este o scoala care iti ofera un viitor stralucit ca artist in lumea minunata a muzicii!I love you🎤🎵🎹🎶🎼🎖🎙
Denis Sulitanu
Denis Sulitanu
PS BEGINNER
PS BEGINNER

Posts : 5
Join date : 2020-03-13
Age : 34
Location : Baia Mare,Maramures

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum